Služby sme zabezpečili pre klienta z oblasti:

 

Neoprávnené parkovanie je častým problémom vlastníkov parkovacích miest a stojísk. Zakúpenie parkovacieho miesta je významným finančným nákladom a kupujúci od takejto investície očakáva predovšetkým komfortné a bezproblémové zaparkovanie svojho vozidla v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú dobu.

Žiaľ, vymedzenie vlastníctva takejto plochy iba vodorovným alebo zvislým dopravným značením často nestačí. V praxi sa osvedčilo, že najúčinnejším prostriedkom proti neoprávnenému parkovaniu a blokovaniu parkovacieho miesta je mechanická parkovacia zábrana.

S požiadavkou na osadenie a montáž parkovacích zábran rôznych druhov máme skúsenosti.

Prostredníctvom formuláru na našej webstránke nás oslovil vlastník parkovacieho miesta v Bratislave, na ktorom mu opakovane parkovali cudzie vozidlá.

Po odkomunikovaní všetkých potrebných detailov očakávaného výsledku s klientom naši pracovníci obstarali požadovaný typ parkovacej zábrany a vykonali jej montáž na exteriérovom parkovacom stojisku vo vlastníctve klienta.

 

 

 

Kontaktujte nás

Zaujali vás nami ponúkané služby?
Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a náš obchodný team vás bude kontaktovať.

 

Hodinová sadzba 18 - 31 €

Obsahuje všetky náklady spojené s výkonom požiadavky, použitými pracovnými pomôckami a spotrebným materiálom a závisí od poskytovanej služby a jej periodicity.

 

Paušálna náhrada za dopravu 25 €

Obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky v rámci Bratislavy. V prípade dopravy mimo Bratislavy sa pripočítava k paušálnej náhrade za dopravu čiastka 0,50 € / km a obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky podľa skutočne najazdených kilometrov.

 

Materiál

V prípade dodávky materiálu bude ku každej požiadavke samostatne vyčíslený spotrebovaný materiál a jeho jednotková cena.

Cenník je platný od 01.01.2024. Ceny sú uvedené bez DPH.
Všeobecné obchodné podmienky