Služby sme zabezpečili pre klienta z oblasti:

 

Oslovil nás klient, ktorý je vlastníkom rezidenčnej nehnuteľnosti v obytnom a voľnočasovom komplexe neďaleko Bratislavy.

Potreboval vyriešiť neoprávnené parkovanie na jeho parkovacích stojiskách, kde mu opakovane parkovali cudzie vozidlá a nášmu klientovi už došla trpezlivosť.

Ponúkli sme mu na výber rôzne typy parkovacích zábran a náš klient si vybral automatickú parkovaciu zábranu, ktorá umožňuje komfortné ovládanie pri príjazde k miestu, bez potreby vystupovať z auta a zábranu mechanicky sklápať.

Naši pracovníci zabezpečili montáž zábran a klientovi odovzdali diaľkové ovládače na manipuláciu so zábranami.

 

Kontaktujte nás

Zaujali vás nami ponúkané služby?
Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a náš obchodný team vás bude kontaktovať.

 

Hodinová sadzba 18 - 31 €

Obsahuje všetky náklady spojené s výkonom požiadavky, použitými pracovnými pomôckami a spotrebným materiálom a závisí od poskytovanej služby a jej periodicity.

 

Paušálna náhrada za dopravu 25 €

Obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky v rámci Bratislavy. V prípade dopravy mimo Bratislavy sa pripočítava k paušálnej náhrade za dopravu čiastka 0,50 € / km a obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky podľa skutočne najazdených kilometrov.

 

Materiál

V prípade dodávky materiálu bude ku každej požiadavke samostatne vyčíslený spotrebovaný materiál a jeho jednotková cena.

Cenník je platný od 01.01.2024. Ceny sú uvedené bez DPH.
Všeobecné obchodné podmienky