Služby sme zabezpečili pre klienta z oblasti:

Produkt ktorý sme pre klienta zabezpečovali:

 

V súčasnosti je téma spotreby a nákladov na energie za teplo aktuálnejšia vari viac, ako kedykoľvek v minulosti. Je ovplyvnená najmä svetovou politickou situáciou súvisiacou s vojnovým konfliktom medzi Ukrajinou a Ruskom, otázkou v tejto súvislosti je dodávka zemného plynu.

Svetovú politickú situáciu, žiaľ, ovplyvniť priamo nevieme, vieme ale ovplyvniť spotrebu tepla v našich domácnostiach.

V rámci ušetrenia nákladov na teplo sme zabezpečovali výmenu pokazeného termoregulačného ventilu v domácnosti v bratislavskom Starom Meste.

Pokazený, zaseknutý ventil neumožňuje optimálne nastavenie teploty na radiátore v závislosti od počasia alebo využívania danej miestnosti, či zníženie vykurovacej teploty počas neprítomnosti v domácnosti.

 

Kontaktujte nás

Zaujali vás nami ponúkané služby?
Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a náš obchodný team vás bude kontaktovať.

 

Hodinová sadzba 18 - 31 €

Obsahuje všetky náklady spojené s výkonom požiadavky, použitými pracovnými pomôckami a spotrebným materiálom a závisí od poskytovanej služby a jej periodicity.

 

Paušálna náhrada za dopravu 25 €

Obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky v rámci Bratislavy. V prípade dopravy mimo Bratislavy sa pripočítava k paušálnej náhrade za dopravu čiastka 0,50 € / km a obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky podľa skutočne najazdených kilometrov.

 

Materiál

V prípade dodávky materiálu bude ku každej požiadavke samostatne vyčíslený spotrebovaný materiál a jeho jednotková cena.

Cenník je platný od 01.01.2024. Ceny sú uvedené bez DPH.
Všeobecné obchodné podmienky