Služby sme zabezpečili pre klienta z oblasti:

Produkt ktorý sme pre klienta zabezpečovali:

 

Tempos v rámci poskytovania veľkého spektra menších prác, opráv a služieb vie pre svojich klientov  zabezpečiť aj úsporu na nákladoch v domácnosti, a to rôznymi prácami, ktoré vo výsledku šetria energie.

Konkrétne úspora elektrickej energie bola okrem iného výsledkom pri riešení požiadavky v jednom z bytov v bratislavskej Karlovej Vsi.

Naši pracovníci v tejto domácnosti zabezpečovali výmenu morálne opotrebovaného liatinového variča, dvojplatničky, za úspornejší a bezpečnejší sklokeramický varič.

Pri výmene bolo navyše zistené, že aj prislúchajúce elektroinštalácie už boli značne opotrebované a poškodené.

Výmena spotrebiča bolo jednoznačne dobré, komplexné a efektívne rozhodnutie vlastníka bytu.

 

Kontaktujte nás

Zaujali vás nami ponúkané služby?
Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a náš obchodný team vás bude kontaktovať.

 

Hodinová sadzba 18 - 31 €

Obsahuje všetky náklady spojené s výkonom požiadavky, použitými pracovnými pomôckami a spotrebným materiálom a závisí od poskytovanej služby a jej periodicity.

 

Paušálna náhrada za dopravu 25 €

Obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky v rámci Bratislavy. V prípade dopravy mimo Bratislavy sa pripočítava k paušálnej náhrade za dopravu čiastka 0,50 € / km a obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky podľa skutočne najazdených kilometrov.

 

Materiál

V prípade dodávky materiálu bude ku každej požiadavke samostatne vyčíslený spotrebovaný materiál a jeho jednotková cena.

Cenník je platný od 01.01.2024. Ceny sú uvedené bez DPH.
Všeobecné obchodné podmienky