Služby sme zabezpečili pre klienta z oblasti:

Produkt ktorý sme pre klienta zabezpečovali:

 

V TeMPOSe máme vždy radosť, keď sa naši klienti opakovane obrátia s riešením ich požiadaviek na nás z dôvodu spokojnosti s našimi službami.

Pre jednu zo správcovských spoločností, ktoré sú našimi klientmi, sme oakovane zabezpečovali odstraňovanie buriny v okolí bytového domu v bratislavských Vajnoroch.

V súlade s požiadavkou klienta bolo riešené odstránenie buriny v prvom kroku vykonaním postreku herbicídnym prípravkom. Po vykonaní postreku sme na mieste po niekoľkých dňoch vykonali obhliadku pre posúdenie potreby vykonania opakovaného postreku podľa vzhľadu a stavu rastlín.

Na základe kontroly, že burina je v celom rozsahu odumretá, bolo vykonané jej ručné odstránenie.

 

Kontaktujte nás

Zaujali vás nami ponúkané služby?
Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a náš obchodný team vás bude kontaktovať.

 

Hodinová sadzba 18 - 31 €

Obsahuje všetky náklady spojené s výkonom požiadavky, použitými pracovnými pomôckami a spotrebným materiálom a závisí od poskytovanej služby a jej periodicity.

 

Paušálna náhrada za dopravu 25 €

Obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky v rámci Bratislavy. V prípade dopravy mimo Bratislavy sa pripočítava k paušálnej náhrade za dopravu čiastka 0,50 € / km a obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky podľa skutočne najazdených kilometrov.

 

Materiál

V prípade dodávky materiálu bude ku každej požiadavke samostatne vyčíslený spotrebovaný materiál a jeho jednotková cena.

Cenník je platný od 01.01.2024. Ceny sú uvedené bez DPH.
Všeobecné obchodné podmienky