Služby sme zabezpečili pre klienta z oblasti:

Produkt ktorý sme pre klienta zabezpečovali:

 

Ukážkovým príkladom zodpovednosti a uvedomelosti je venovanie pozornosti spotrebičom a všetkým úžitkovým predmetom v našich domácnostiach.

Ich dobrý technický stav je totiž predpokladom, že spotreba médií a cena za ich spotrebu bude v rámci tejto ovplyvniteľnosti čo najnižšia.

V rámci problematiky šetrenia vody a nákladov na toto médium v domácnosti, sme riešili pre nášho klienta výmenu kvapkajúcej vodovodnej batérie a poškodeného vodovodného sifónu.

Tempos zabezpečuje tieto práce zodpovedne, spoľahlivo a v čo najkratšom čase s dlhodobou skúsenosťou v rámci našej činnosti.

 

Kontaktujte nás

Zaujali vás nami ponúkané služby?
Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a náš obchodný team vás bude kontaktovať.

 

Hodinová sadzba 18 - 31 €

Obsahuje všetky náklady spojené s výkonom požiadavky, použitými pracovnými pomôckami a spotrebným materiálom a závisí od poskytovanej služby a jej periodicity.

 

Paušálna náhrada za dopravu 25 €

Obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky v rámci Bratislavy. V prípade dopravy mimo Bratislavy sa pripočítava k paušálnej náhrade za dopravu čiastka 0,50 € / km a obsahuje všetky náklady spojené s dopravou na miesto výkonu požiadavky podľa skutočne najazdených kilometrov.

 

Materiál

V prípade dodávky materiálu bude ku každej požiadavke samostatne vyčíslený spotrebovaný materiál a jeho jednotková cena.

Cenník je platný od 01.01.2024. Ceny sú uvedené bez DPH.
Všeobecné obchodné podmienky