Domovník v bytovom dome

Prežitok alebo potrebná vec?

Kedysi mal každý bytový dom svojho domovníka. Šikovného človeka, ktorý sa vedel postarať o všetky technické záležitosti, ktoré bytový dom potrebuje. Pravidelne skontroloval či svietia všetky svetlá, nikde sa neobjavilo zatekanie, nastavil vchodové dvere aby nebúchali, skontroloval všetky okná na spoločných priestoroch, vymenil zámok a rozmnožil kľúče. Pravidelne vyčistil dažďové žľaby aby predišiel zatekaniu, namaľoval zábradlie alebo vyspravil steny poškodené od sťahovania. Pravidelnou kontrolou celého bytového domu sa problémy dajú vyriešiť rýchlo a predísť tak väčším nákladom v budúcnosti.

TEMPOS–domovník

V TEMPOS Slovensko chceme aby každý bytový dom mal svojho domovníka. Uvedomujeme si, že pre bytový dom je ekonomicky nevýhodné, zamestnať človeka na plný úväzok ako aj vedieť ho riadiť aby pracoval flexibilne a efektívne. Preto bytovým domov ponúkame službu TEMPOS – domovník:

Domovník

Šikovný údržbár, ktorý pravidelne skontroluje celý bytový dom doplní a vymení žiarovky, nastaví svetlá, dvere a okná vyčistí žľaby, strešné koše, skontroluje uzávery vody odstráni graffiti, odvezie nadrozmerný odpad odpočíta merače vody, plynu, elektriny je k dispozícii aj vlastníkom bytov pri údržbárskych požiadavkách

V TEMPOS Slovensko používame systém, kde každá vykonaná práca ostáva navždy uložená aj s fotodokumentáciou. Materiál nakupujeme s veľkoobchodnými zľavami. Našich zamestnancov riadime efektívne a preto Vám vieme túto službu ponúknuť už od 50 EUR mesačne pre menší bytový dom. Vieme však pripraviť ponuku aj pre bytové domy, kde je domovník k dispozícii aj každý deň – táto služba je zaujímavá najmä pre vačšie novostavby, ktoré potrebujú neustály dozor nad použitými technológiami alebo vyžadujú okamžité riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov.

Vyskúšajte si spoluprácu s nami, radi Vám pripravíme cenovú ponuku ušitú presne podľa Vašich požiadaviek. Ozvite sa nám v pracovnej dobe na telefónnom čísle 0902 616 443, alebo nám napíšte na info@tempossk.sk – tešíme sa na spoluprácu!

Novinky a aktuality z dielne TEMPOS-u.

Pravidelne Vám predstavujeme naše služby, nové spolupráce a úspešné príbehy z našej dielne.

Odborné skúšky a revízie

1.7.2019

Zabezpečenie odborných skúšok v termínoch podľa zákona, s potrebnou odbornosťou aj s odstránením nedostatkov v bytovom dome zvládne Tempos za vás. čítaj ďalej..

Údržba bytového domu

4.4.2018

Správne nastavená a flexibilná údržba spoločných priestorov bytového domu nielen zvyšuje komfort vlastníkov, ale aj predchádza vzniku škodových udalostí a šetrí náklady. čítaj ďalej..

Upratovanie bytových domov

1.2.2018

Na čo netreba zabudnúť pri upratovaní spoločných priestorov bytového domu a čomu sa radšej vyhnúť? čítaj ďalej..

Domovník v bytovom dome

1.1.2018

Domovník v bytovom dome – prežitok alebo potrebná vec? čítaj ďalej..

Kontakt

Zaujalo vás nami ponúkané riešenie? Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a náš obchodný team vás bude kontaktovať.

Vpíšte vaše meno prosím
Prosím, zadajte správu